De nieuwe Call of Duty zal enkel beschikbaar zijn voor de PlayStation 4, Xbox One en PC. Dat is het gerucht wat vandaag is opgedoken op NeoGAF. Bubblews.com zou namelijk over deze informatie beschikken. De game zou daarnaast Call of Duty: Patriots gaan heten en zal zich afspelen in de Eerste Wereldoorlog.
De campagne van de game zou zo'n zes uur van je tijd in beslag nemen, waarbij er ook nog twee sub-campagnes zijn. De singleplayer zou via online co-op speelbaar zijn. Uiteraard is er ook weer een uitgebreide multiplayer aanwezig. Daarnaast zou het spel op 14 november in de schappen verschijnen.
Uiteraard kan dit nieuws volledig uit de lucht gegrepen zijn. Het is dan ook wachten op Activsion tot zij met een officiële verklaring komen. Wellicht tijdens de E3 in juni?