Zojuist is er een nieuwe trailer verschenen van Gran Turismo 7. Het gaat om gameplay-beelden, waarbij we met een Porsche worden meegenomen voor een vliegende ronde over de Daytona International Speedway.
De trailer bevat zowel beelden vanuit de cockpitview als van buiten af. Verder zien we diverse inhaalacties van de AI en van degene die de Porsche bestuurt. Wat hierbij opvalt is dat de AI in Gran Turismo 7 niet meer simpel in een treintje achter elkaar aanrijden en dat de andere auto’s diverse racelijnen aanhouden. Iets dat in de vorige titels binnen de franchise wel eens anders is geweest.
Gran Turismo 7 verschijnt op 4 maart op PlayStation 4 en PlayStation 5. Het spel zal op release meer dan vierhonderd auto’s bevatten, met ieder hun eigen karakteristieken. Deze bolides kun je los laten op negentig circuits.
Nieuws
Gran Turismo 7 neemt je mee voor een vliegende ronde over de Daytona International Speedway
Door Stefan van den Broek
0
Laatste artikelen

Nieuws
Winkel in Uden gaat om middernacht open voor de release van Ocarina of Time
door Peter Beckers

Artikel
Economisch gamen: XBOX XP
door Mark Dijkstra

Nieuws
Wie de Ocarina of Time remake reserveert, heeft een enorme keuze aan bonussen
door Sil Hendriks

Nieuws
Double Dealers maakt van iedereen tijdelijk een winnaar
door Sil Hendriks

Nieuws
Er is aan stijl geen gebrek in de launch trailer van Valor Mortis
door Sil Hendriks
Google
Maak van GameQuarter jouw voorkeursbron op Google
Stel GameQuarter in als je voorkeursbron en mis nooit meer het laatste gaming nieuws wanneer je zoekt op Google.
Voeg GameQuarter toe als voorkeursbron
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie