Vijf nieuwe racebakken
Er zijn vijf nieuwe auto's die de weg onveilig kunnen maken.
Acura NSX GT3 EVO 22
In 2017 was de grote blikvanger van de IMSA GTD championship de Acura NSX GT3. Dat er een vervolg op deze snelheidsduivel moest komen was dan ook een feit en die kwam in 2022. Het gevolg was winst op de Petit Le Mans voor Gradient Racing. Met een krachtige V6 motor en verbeterde details is dit absoluut een leuke toevoeging voor de game.
BMW M2 CSR (hoeft niet extra voor betaald te worden)
Over BMW hoeft niets te worden gezegd, behalve dat ze meer doen in het racing-landschap dan absolute topmodellen maken. Ook in de lagere segmenten zijn ze alom vertegenwoordigd. Met de M2 CSR hebben ze een model gebouwd voor amateur races, hoewel ik kan garanderen dat amateur niet betekent dat je een flinke zak dukaten moet hebben om er eentje te kunnen kopen. Ook is er voor deze auto zijn eigen M2 CSR Cup.
Hoewel je meestal voor auto's apart bij moet lappen hoeft dat voor deze auto niet. Dit is een soort oefenmodel in iRacing voor het echte werk later.
Ferrari 499P
Als je veelteveel geld hebt en je wil het laten zien, koop je een Ferrari. Mensen met een Ferrari denken altijd dat ze heel wat zijn, puur omdat ze een Italiaans blik op vier wielen hebben. Ze zijn ook best wel mooi om te zien. In 2022 kwamen ze met de 499P prototype en met succes, want deze auto won meteen de beruchte Le Mans 24 uurs-race van 2023. Alleen al als je naar die ragbakkie kijkt, zie je meteen dat dit er eentje is voor de grote jongens die compensatie nodig hebben.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie