Een ontwikkelaar van de nieuwe Killzone: Shadow Fall heeft laten weten dat Guerilla’s Next-Gen game op dit moment maar 1,5 GB VRAM gebruikt. Hij zei dat naar aanleiding van een vraag op het Beyond3D Forum.
Een Guerilla-ontwikkelaar met de naam Phil heeft voor heel wat verrassing gezorgd door te stellen dat Killzone Shadow Fall nu slechts 1,5 GB VRAM gebruikt. Dat komt volgens hem omdat de meeste devkits maar zoveel beschikbaar hadden tot op heden.
Op het forum van Beyond3D werd Phil de vraag gesteld of Killzone: Shadow Fall 2,2 GB geheugen gebruikt of niet. Daarop kwam het verrassende antwoord dat het “minder is dan dat. De meeste kits hadden tot voor kort slecht 1,5 GB beschikbaar voor graphics.”
Als dit gerucht waar blijkt, staat ons nog veel moois te wachten met Sony’s PS4.
Laatste artikelen

Nieuws
Spike Chunsoft gaat lekker met de kortingen!
door Peter Beckers

Nieuws
LAPIN komt eindelijk uit op de PlayStation
door Peter Beckers

Nieuws
Paradox legt uit hoe diplomatiek in Europa Universalis V werkt
door Sil Hendriks

Nieuws
iam8bit viert diens twintigste verjaardag met CD's
door Sil Hendriks

Nieuws
Mango Party kondigt Laura's Secret Diary aan
door Sil Hendriks
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie