GameQuarter
Inloggen
GameQuarter logo
  • Content

    Nieuws

    Gaming nieuws en updates

    Reviews

    Game beoordelingen

    Previews

    Vooruitblik op nieuwe games

    Artikels

    Columns, lijstjes en andere

    Giveaways

    Win gratis games en prijzen

  • Community & Media

    GameQuarter Podcast

    Onze wekelijkse podcast

    Gamebar Podcast

    Podcast van onze Gamebar-vrienden

  • Over Ons

    Over Ons

    Wie we zijn en wat we doen

    Auteurs

    Ontmoet onze schrijvers

    Werken Bij

    Word onderdeel van het team

    Contact

    Contacteer ons team

GameQuarter.be - Gaming Nieuws, Reviews & Previews

Het Nederlandse gaming platform voor het laatste nieuws, uitgebreide reviews en exclusieve previews van je favoriete games.

Volg ons:

Discord

Chat met de community

  1. Home
  2. Nieuws
Nieuws

Microsoft vraagt devs waarom ze hun games niet op Xbox uitbrengen

Benieuwd naar wat voor antwoorden ze krijgen...

Microsoft vraagt devs waarom ze hun games niet op Xbox uitbrengen
Door Sil Hendriks
3/10/2024meer dan 1 jaar geleden
0

Met het Xbox Research-initiatief probeert Microsoft al jaren om een brug te slaan tussen spelers en zichzelf. In de hoop diens games beter aan te laten sluiten op wensen, verzamelt het feedback om te zien hoe het games anders aan moet pakken om grotere successen te realiseren. De developers kwamen daar echter niet bij aan het woord.

Ga jij op onze kosten naar gamescom dit jaar?
GIVEAWAYNog 22 dagen

Ga jij op onze kosten naar gamescom dit jaar?

Met Summer Game Fest in minder dan twee weken tijd voelt het allicht niet zo, maar gamescom komt al ...

Doe mee en WIN

Nu het Xbox-ecosysteem recentelijk publiekelijk door het slijk is gehaald door zulke developers, heeft Microsoft besloten ook hen een stem te geven door Xbox Research uit te breiden met specifieke onderzoeken voor ontwikkelaars, waarmee feedback kan worden verzameld over hoe toekomstige tools en services kunnen worden verbeterd. De samenvatting vertelt ons het volgende:

''Het doel is om te luisteren naar ontwikkelpartners in het Xbox-ecosysteem en samen te werken met product teams om inzichten en data naar de voorgrond te brengen die kunnen helpen bij het verbeteren van toekomstige tools en services. Door ontwikkelaars direct erbij te betrekken, mikt Xbox erop dat het data krijgt die helpt bij het adresseren van pijnpunten en de ervaring van partners verbeterd over het gehele spectrum aan disciplines die betrokken zijn bij een game naar de markt te brengen.

Xboxs nieuwe Research-initiatief is een poging tot een vooruitstrevende aanpak voor game-ontwikkelaars. Door de focus te leggen op de mensen achter de games, streeft het Research-team ernaar om een omgeving te maken waarin developers van alle groottes en achtergronden kunnen floreren, wat uiteindelijk leidt tot betere ervaringen voor spelers wereldwijd.''

Dit is slechts een klein van de volledige tekst, welke dieper ingaat op hoe Microsoft in het verleden dingen heeft aangepakt. Hierbij wordt ook specifiek genoemd dat het wil horen van devs die nu de Xbox overslaan. Dr. Deborah Hendersen, Principal User Researcher, heeft hier het volgende over te zeggen:

''Als je videogames maakt, willen we van je horen. Als je dat niet op Xbox doet, willen we graag weten waarom. En eerlijk gezegd, als je de producten van onze concurrent gebruikt, heb je waarschijnlijk een waardevol perspectief waar we van kunnen leren.

Het is een beetje als testen met spelers die games als de jouwe spelen. Zij zijn jouw doelgroep en je wil nieuwe perspectieven horen omdat hun verwachtingen kunnen verschillen ten opzichte van die van zij die diep in jouw community zitten.''

Het lijkt er dus op dat Xbox doorheeft dat er echt werk aan de winkel is en niet enkel om meer spelers binnen te halen. Al is het nu nog zien wat ze met de feedback doen.

Auteur

Sil Hendriks avatar
Sil Hendriks

Eindredacteur

Delen

Laatste artikelen

Halo: Campaign Evolved
Nieuws0 uur geleden

Halo: Campaign Evolved verschijnt op 28 juli

door Samuel Lutters

Fortune Mill
Review0 uur geleden

Fortune Mill

door Patrick Decoster

X25 XBOX
Nieuws1 uur geleden

XBOX viert 25ste verjaardag met transparante XBOX en controller

door Samuel Lutters

Senua Key art
Nieuws2 uur geleden

Nieuwe Hellblade-game aangekondigd met een onthullingstrailer

door Samuel Lutters

Spyro: A Realm Beyond
Nieuws2 uur geleden

Na meer dan achttien jaar komt er eindelijk een nieuwe Spyro game

door Patrick Decoster

Bekijk alle artikelen →
Google

Maak van GameQuarter jouw voorkeursbron op Google

Stel GameQuarter in als je voorkeursbron en mis nooit meer het laatste gaming nieuws wanneer je zoekt op Google.

Voeg GameQuarter toe als voorkeursbron

Reacties (0)

Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers

Plaats een reactie

Reacties laden...

Partners & Links

GameQuarter PodcastGamebar PodcastDiscord Server

Ontwikkeld door

Creative Crowd logoCreative Crowd
Privacyverklaring•Gebruiksvoorwaarden

© 2026 GameQuarter.be. Alle rechten voorbehouden.

GameQuarter Discord

Goblin
Goblin Een prostituee doet ook alleen maar haar ding omdat ze ervoor betaald word
Sil, Giver of Games
Sil, Giver of Games Also lots of sex
Goblin
Goblin
Sil, Giver of Games
Sil, Giver of Games https://www.youtube.com/watch?v=yI-7mQUTiXI&vl=en
Goblin
Goblin In dit geval is MS de pimp
Doe mee op Discord