Undertale is pas sinds september verkrijgbaar op Steam, maar heeft nu al meerdere nominaties voor indiegame van het jaar te pakken. Met zo'n status kun je erop tellen dat de game al een fanbase heeft opgebouwd, hetgeen bevestigd wordt door een nieuwe mod voor StepMania.
StepMania is de razend populaire Dance Dance Revolution-simulator waarin je de pasjes doet met de pijltjes op je toetsenbord en het thuis van talloze fancreaties. Slechts weinig gaan echter zover als taro4012, die meer deed dan enkel een track met pasjes toevoegen.
Hij bouwde namelijk het volledige laatste gevecht met Sans van Undertale's genocide route na in StepMania op de beat van Megalovania, het nummer dat in Undertale draait tijdens dit gevecht. Zelfs de dialogen en de optie om aan het einde van de track Sans te doden of te sparen zijn toegevoegd, wat bewijst dat taro voor beide games erg veel toewijding moet hebben. Het enige nadeel is dat dit geen track is die je zomaar goed kunt spelen, omdat het veel te chaotisch is. Je zult de pasjes dus uit je hoofd moeten leren.





Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie