Mogelijk zijn de PlayStation Plus-games van de maand oktober gelekt. De games voor de maand september werden eerder ook al correct gelekt door Billbill-Kun, schrijven op Dealabs. Ook deze maand lekt de schrijver de aankomende PlayStation Plus-games.
In een post van Billbill-Kun op Dealabs valt te lezen dat er bewijsmateriaal voor de aankomende PS Plus-games aan hen is gegeven. In oktober kunnen bezitters van een PlayStation 5 in combinatie met een actief PlayStation Plus-abonnement de game Hell Let Loose claimen. Daarnaast zouden de vechtspel Mortal Kombat X en golfgame PGA Tour 2K21 beschikbaar komen.
De PlayStation Plus-games voor de maand oktober zijn op dit moment nog niet officieel bevestigd door Sony. Deze maand zijn de games Predator: Hunting Grounds, Overcooked! All You Can Eat en Hitman 2 nog op te pikken.
Nieuws
Mogelijk zijn de PlayStation Plus-games voor oktober gelekt
Door Stefan van den Broek
0
Laatste artikelen

Review
Final Fantasy XIV: Nintendo Switch 2 Editie
door David Dejaeghere

Nieuws
Modder van The Witcher 3 werkt samen met CD Project RED voor de komende remaster
door Peter Beckers

Nieuws
Deze muziek vinden we terug in GTA VI
door Stefan van den Broek

Nieuws
Dit is de 26 minuten durende video van GTA VI
door Stefan van den Broek

Nieuws
De campaign van GTA VI duurt volgens Rockstar zo’n 80 uur
door Stefan van den Broek
Google
Maak van GameQuarter jouw voorkeursbron op Google
Stel GameQuarter in als je voorkeursbron en mis nooit meer het laatste gaming nieuws wanneer je zoekt op Google.
Voeg GameQuarter toe als voorkeursbron
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie