Gister was de officiële release dag van Outriders. De eerste twee dagen verlopen echter allesbehalve vlekkeloos voor de game van ontwikkelaar People Can Fly.
Veel gamers ervaren problemen met inloggen of blijven hangen op de authenticatie stap. Andere spelers die het wel is gelukt om te beginnen aan Outriders, krijgen tijdens het spelen een melding dat er geen internetverbinding meer is. Met als gevolg dat zij opnieuw mogen gaan proberen om in te loggen. Dan zijn er ook nog diverse meldingen van complete game crashes. De problemen treden op alle platformen op. De meeste lijken voort te komen uit problemen met de schaalbaarheid van de servers. De servers kunnen het momenteel simpelweg niet aan.
Op de officiële website van Outriders wordt de serverstatus bijgehouden. Uitgever Square Enix laat in een blogpost op Reddit weten op de hoogte te zijn. Verder laat de uitgever weten met man en macht te werken aan diverse patches.
Outriders is beschikbaar voor Playstation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series, Google Stadia en PC.
Laatste artikelen

Nieuws
BrokenLore: LOW is hier om je slapeloze nachten te bezorgen
door Sil Hendriks

Nieuws
Bespaar nu op de POSTAL games bij Indie Gala
door Sil Hendriks

Nieuws
Organiseer een danswedstrijd in het nieuwe gebied in Infinity Nikki
door Sil Hendriks

Nieuws
Tales from Candleforth komt naar de PlayStation 5
door Peter Beckers

Nieuws
Marneus Calgar krijgt een gloednieuwe miniature
door Sil Hendriks
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie