De nieuwe firmware update voor de PlayStation 3 maakt sommige consoles onbruikbaar. Heel wat PS3-bezitters melden dat ze na de installatie van de update 4.45 niet meer op hun console kunnen spelen. Sony heeft de update ondertussen offline gehaald en werkt aan een oplossing.
Vannacht heeft Sony een nieuwe firmware update, de update 4.45, voor de PlayStation 3 uitgebracht. Heel wat PS3-eigenaars melden nu echter dat hun console onbruikbaar is geworden sinds de installatie van die update. De update 4.45 zorgt er bij sommigen voor dat het XMB-menu niet meer verschijnt, waardoor ze niets meer op hun PlayStation 3 kunnen. Vooral PlayStation Plus-leden lijken getroffen, omdat de firmware update bij hen automatisch wordt gedownload en geïnstalleerd.
Sony is op de hoogte van dit probleem en heeft de update 4.45 snel weer offline gehaald. Hoewel de update lang niet bij iedereen voor problemen zorgt, is het ondertussen wel aan te raden om de firmware van je PlayStation 3 uit voorzorg niet te updaten. Dat tot Sony een oplossing heeft gevonden.
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie