Als iemand die met grote regelmaat dingen importeert, ben ik er ondertussen aan gewend, maar desondanks baal ik er iedere keer weer van. Immers heb je genoeg websites die je spullen gratis toesturen, mits je een zekere minimumwaarde passeert. Zie het als een blijk van waardering voor een grote klant.
Red Art Games gaat dit nu ook doen bij wijze van een test, nadat diens klanten luid en duidelijk hebben laten horen hier behoefte aan te hebben. Tot 30 oktober krijgen alle orders van minimaal € 70,- geen verzendkosten meer als die naar een Europees land worden gestuurd. Dus tenzij het opeens heel raar gaat lopen, kunnen wij hier in de Benelux ook van profiteren.
Nu is het in ieder geval hopen dat de test succesvol is, want ondergetekende heeft al tientallen games op deze website aangeschaft en kan altijd besparingen gebruiken om nóg meer games te kopen.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie