''Het Max Payne 1 & 2 remake-project loopt door en blijft in volledige productie. In het tweede kwartaal heeft het team voortgebouwd op het momentum van eerder in het jaar. De samenwerking met Rockstar Games blijft nauw en productief, waardoor we ons verzekeren van dezelfde visie terwijl het project richting de volgende grote fase gaat,'' aldus de notulen die zijn vrijgegeven.
De reden dat Rockstar zich met dit project bemoeid, is dat zij de eigenaar zijn van deze IP, zelfs als de Remedy de ontwikkelaar is van de eerste twee games. De twee bedrijven hebben echter een deal gemaakt, waardoor zij wel deze remake mochten maken. Vermoedelijk had Rockstar zelf geen plannen voor de franchise, daar er niets mee gedaan is sinds Max Payne 3 in 2012.
Deze remakes zullen verschijnen als één gebundeld product en is momenteel bevestigd voor PlayStation 5 en Xbox Series X|S. Wanneer die moet verschijnen, is echter nog in meer nevelen gehuld dat het dorpje van Alan Wake.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie