Wie een boek niet compleet op zijn kaft beoordeeld, zal door Never 7 worden meegenomen naar een hutje op een afgelegen eiland. Hier zullen vier probleemstudenten zich moeten verzamelen voor een speciale week gericht op team building, vermoedelijk zodat ze hun studie serieuzer gaan nemen. De week begint al goed, wanneer hoofdpersoon Makoto badend in het zweet ontwaakt nadat hij in zijn dromen een vrouw zag sterven met een kleine bel in haar handen.

De mééste dromen zijn bedrog…
Vanaf daar lopen dingen een beetje zoals je ze zou verwachten. Vier jongvolwassenen die elkaar niet kennen, zullen enige mate van ongemak ervaren wanneer ze plots met elkaar zitten opgezadeld. Zoals gezegd zijn ze ook nog allemaal probleemstudenten, zoals de arrogante erfgenaam van een imperium Okuhiko, de extreem introverte Haruka en de alcoholist in wording Yuka. Deze worden gaandeweg vergezeld door Izumi, Kurumi en Saki, drie dames die ook op het eiland verblijven.
Terwijl deze club van zeven samen optrekt, ervaart Makoto momenten die in de volksmond déjà vu worden genoemd. Hij ziet Haruka vallen voor ze daadwerkelijk onderuit gaat en weet op meerdere momenten te voorspellen dat dingen staan te gebeuren. Keer op keer wordt het afgedaan als toeval door de meeste karakters, maar dat er daadwerkelijk meer speelt, is hem meer dan duidelijk wanneer hij die verdomde bel uit zijn droom op het strand vindt.

…maar als ik wakker wordt naast jou dan droom ik nog
Hoe het verhaal zich vanuit hier precies ontvouwt, dat hangt af van de vele keuzes die jij als speler kunt maken. Hoewel de Infinity-serie, wiens tweede deel gebundeld is met deze re-release en waarvan je de review hier kunt lezen, vooral bekendstaat om zijn science-fiction-elementen, kwam dit vooral later in de serie nadat dit in Never 7 goed was ontvangen. Hier was het vooral een bijkomstigheid voor wat feitelijk een gal game / dating sim is. Dat betekent dat er wat dames versierd dienen te worden. De vijf keuzes zijn al bij naam genoemd, maar laten we ze even allemaal kort aanhalen, beginnende met eerste die je ziet: Yuka.
Yuka is je typische partygirl. Ze is extravert op het irritante aan toe, moet overal een groepsactiviteit van maken en kan geen gelegenheid laten passeren zonder een overmaat aan drank, waarna ze een lallende, agressieve overlast voor de groep wordt, waar ik persoonlijk mijlenver vandaan zou blijven in het echte leven.









Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie