GameQuarter
Inloggen
GameQuarter logo
  • Content

    Nieuws

    Gaming nieuws en updates

    Reviews

    Game beoordelingen

    Previews

    Vooruitblik op nieuwe games

    Artikels

    Columns, lijstjes en andere

  • Community & Media

    GameQuarter Podcast

    Onze wekelijkse podcast

    Gamebar Podcast

    Podcast van onze Gamebar-vrienden

    Discord

    Chat met de community

  • Over Ons

    Werken Bij

    Word onderdeel van het team

    Auteurs

    Ontmoet onze schrijvers

Travel Through the Adult Game and Build a Harem
  1. Home
  2. Review
Review

Travel Through the Adult Game and Build a Harem

De naam zegt eigenlijk alles

Door Sil Hendriks
26/2/202512 maanden geleden
20

Als iemand die in de afgelopen jaren de nodige visual novels rondom het versieren van vrouwen heeft verslonden, kan ik niet ontkennen dat ik wel eens heb gedacht aan scenario’s waarin ik zelf in zo’n spel zat. Vooral in de context van hoe zou ik bijvoorbeeld iets anders hebben gedaan. Er is echter altijd een overtreffende trap.

Je mist nu XP & voortgang

Verdien XP door te reageren op "Travel Through the Adult Game and Build a Harem"

+5 XP

Per artikel gelezen

+50 XP

Voor daily login

Level up & exclusieve giveaways
Join Discord community
Gratis account & XP verdienenJoin Discord

De hoofdpersoon van Travel Through the Adult Game and Build a Harem is die overtreffende trap. Zijn obsessie met pornografische titels is zó groot, dat zijn nieren te lijden hebben onder zijn vele masturbatiesessies. Hij is dan ook behoorlijk van slag wanneer hij in het ziekenhuis te horen krijgt dat hij niet meer met zijn fluit moet spelen, waardoor hij niet goed oplet wanneer hij de weg oversteekt en wordt geschept door een auto.

Travel Through the Adult Game and Build a Harem Review-1

Net even wat anders

Dit klinkt natuurlijk als het typische begin van de vele isekai-verhalen die je tegenwoordig overal en nergens kunt vinden, maar ditmaal worden we niet écht naar een andere wereld geslingerd. In plaats daarvan worden we in een game gezet, natuurlijk van het type dat onze vrij gezellige hoofdpersoon zo graag speelde. Zo vertelt een interface van de game ons, die ons tevens mededeelt dat we twintig dagen in het spel hebben. Hierna worden we teruggebracht naar de realiteit. En in die periode moeten we een succesvolle relatie realiseren, anders gaan we niet terug naar de echte wereld, maar moeten we de rest van ons leven slijten als een NPC in het spel.

Je speelt dus feitelijk nu een game over het spelen van een dating sim, inclusief alle menu’s en events die je ervan zou verwachten. Dat is een best wel boeiend concept dat, indien goed benut, kan zorgen voor een gelaagde verhalende ervaring die wat metahumor kan incorporeren. Helaas is de game op beide manieren niet echt exact een van de toptitels…

Travel Through the Adult Game and Build a Harem Review-2

Trap ik er weer in

Het was al enige tijd geleden sinds ik voor het laatst een game van PlayMeow heb gerecenseerd, maar zodra ik aan het spel begon, herkende ik het direct. De kenmerkende ietwat goedkoop ogende UI, de time management-elementen, het artwork dat niet slecht is, maar ook zeker niet goed, en de vertaling die op de beste momenten acceptabel is (en op andere momenten volledig ontbreekt) laten het echt voelen als een budgettitel, hetgeen ook is hoe het geprijsd is. In die zin doet het dus wat je mag verwachten en daarom heb ik games van deze uitgever vaak bekroond met voorzichtige voldoendes. Niet deze keer.

Buiten de typische tekortkomingen hierboven, heeft deze game met een veel te lange titel namelijk ook hele kwalijke gebreken. De grootste hiervan is dat diens mechanics op momenten totaal niet werken. In game moet je met regelmaat seksevenementen triggeren om jouw libido hoog te houden, maar niet zo veel dat jouw nieren opspelen. Simpel toch? Maar als een event wordt afgedwongen door het verhaal, behandeld het dat als een normale passage van tijd, waarbij jouw libido gewoon daalt en tot een game over kan leiden. En dat terwijl je exact doet wat het spel vraagt, namelijk H-scenes triggeren. Met regelmatig saven kun je hier omheen werken, en jarenlang reviewen heeft dat een gewoonte gemaakt, maar het feit dat dit niet is afgevangen, laat zien dat er niet heel grondig getest is. Anderzijds: als ik kijk naar hoe oppervlakkig de heldinnen zijn geschreven, heb ik ook niet echt het idee dat op andere fronten voldoende moeite erin is gestoken. Tel daarbij op dat ik de game in amper twee uur heb geklaard en dat ik met goed saven slechts een half uur nodig had voor de rest van de eindes, en je kunt je beter richten op de vele andere opties die je op Steam hebt.

Conclusie:

Travel Through the Adult Game and Build a Harem is niet enkel geheel onopvallend in dit overvolle subgenre van erotische games met time management-elementen, maar zelfs in het toch al vrij generieke portfolio van PlayMeow is het duidelijk een laagvlieger. Die laat je beste gewoon in de lucht!

Auteur

Sil Hendriks avatar
Sil Hendriks

Auteur

Pluspunten

  • +

    Mag ik daar nog even over denken?

Minpunten

  • -

    Slechte vertaling

  • -

    Heldinnen die niet weten te boeien

  • -

    Weinig diepgang

Review Score
48/100

Delen

Laatste artikelen

Schedule I
Artikel9 uur geleden

Column: Schedule 1 is zelf misschien geen drugs, maar wel verslavend

door Peter Beckers

PlayStation Plus Cover
Nieuws19 uur geleden

Dit zijn alle games die deze maand naar de PlayStation Plus Game Catalog komen

door Sil Hendriks

PlayStation Plus Cover
Nieuws20 uur geleden

PlayStation Plus Premium is nu een heel stuk goedkoper

door Sil Hendriks

Mina the Hollower
NieuwsGisteren

Speel vanaf nu de demo van Mina the Hollower op de PlayStation 5

door Peter Beckers

Ubisoft Cover
NieuwsGisteren

Ubisoft rapporteert een sterk financieel rapport

door Mario Heurter

Bekijk alle artikelen →

Reacties (0)

Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers

Plaats een reactie

Reacties laden...

GameQuarter.be - Gaming Nieuws, Reviews & Previews

Het Nederlandse gaming platform voor het laatste nieuws, uitgebreide reviews en exclusieve previews van je favoriete games.

Volg ons:

Partners & Links

Headliner.nlGameQuarter PodcastGamebar PodcastDiscord Server

Ontwikkeld door

Creative Crowd logoCreative Crowd
Privacyverklaring•Gebruiksvoorwaarden

© 2026 GameQuarter.be. Alle rechten voorbehouden.