Mario:
Voor een ouderwetse tweede wereld oorlog singleplayer shooter is het naar mijn mening wel weer tijd voor ja. Voor een multiplayer game? Nee daar is het geen tijd voor. Laat ze Mortyr maar weer eens nieuw leven geven (al is die game natuurlijk niet authentiek met al dat tijdreizen).
Peter:
Sniper Elite voor mensen die graag in co-op Hitler van hun voetstuk willen knallen, Call of Duty: Vanguard voor de mensen zonder historisch besef of smaak, Battlefield V voor mensen die graag Rotterdam zien branden, Hell Let Loose voor degene die werkelijk de oorlog willen voelen, World of Tanks en Warships voor mensen die dol zijn op tanks en oorlogsschepen. Er zijn best wel wat moderne populaire shooters die de Tweede Wereldoorlog als decor gebruiken en misbruiken. Wat ik persoonlijk mis, is het perspectief van de Japanse of Duitse soldaat, die bizarre prestaties hebben behaald op het slagveld.
Dat is natuurlijk niet onterecht vanwege de vele misdaden die gepleegd zijn door beide legers, maar stiekem vind ik het wel jammer. Ik zou graag een keer een game zien, waarin je als Duitser in Stalingrad alles om je heen verpulverd ziet worden of een Japanse soldaat die zijn eiland zo fanatiek verdedigt, dat hij pas 25 jaar na de oorlog hoort dat deze al enige tijd geleden afgelopen is en dat ze gigantisch verloren hebben.
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie