GameQuarter
Inloggen
GameQuarter logo
  • Content

    Nieuws

    Gaming nieuws en updates

    Reviews

    Game beoordelingen

    Previews

    Vooruitblik op nieuwe games

    Artikels

    Columns, lijstjes en andere

    Giveaways

    Win gratis games en prijzen

  • Community & Media

    GameQuarter Podcast

    Onze wekelijkse podcast

    Gamebar Podcast

    Podcast van onze Gamebar-vrienden

  • Over Ons

    Over Ons

    Wie we zijn en wat we doen

    Auteurs

    Ontmoet onze schrijvers

    Werken Bij

    Word onderdeel van het team

    Contact

    Contacteer ons team

GameQuarter.be - Gaming Nieuws, Reviews & Previews

Het Nederlandse gaming platform voor het laatste nieuws, uitgebreide reviews en exclusieve previews van je favoriete games.

Volg ons:

Discord

Chat met de community

  1. Home
  2. Artikel
Artikel

Vraag aan de redactie: In welk spel heb jij de meeste uren zitten?

Door Sander Van Genderen
16/7/2022bijna 4 jaar geleden
0

Even tussendoor: we geven deze maand Grixx Wireless Headset weg. Meedoen kost tien seconden, gewoon kort uitleggen waarom jij hem verdient. Doe mee →

Games kunnen verslavend werken, laten we daar eerlijk over zijn. Het kunnen de vervloekte loot boxes zijn of simpelweg een game die zoveel beloningen geeft, dat je wel door wilt gaan. Niet voor niets worden games ingezet in het onderwijs. Sommige kennis wordt overgedragen via games. Een term die daarmee gepaard staat is gamification. Op de redactie heeft iedereen wel een spel waar de meeste uren in terug te vinden zijn. Dat kan een guilty pleasure zijn of iets waar je trots op bent. Kortom: in welk spel hebben de redactieleden de meeste uren zitten?

Sil

Dat het een Pokémon-spel is, dat staat vast. Maar welke zou ik niet durven zeggen. In zowel de tweede als derde generatie games, Gold en Ruby om precies te zijn, heb ik zoveel uren zitten dat de teller op de save game niet verder ging. Als ik echter moet gokken, denk ik dat Ruby dankzij de secret bases, uitgebreide breeding mechanics en vele geheimen om te vinden de kroon mag dragen.

Sander

Ik denk dat de meeste uren uiteindelijk zijn terug te leiden naar Pro Evolution Soccer 6. Dat spel heb ik bij de release grijs gespeeld, om jaren later, toen online gaming echt opkwam, nog eens online te spelen. Nooit heb ik een footie zo grijs gespeeld als deze. Ga je kijken naar games waar echt de uren van zijn geregistreerd, dan komen we terecht bij ARK: Survival Evolved. Hoeveel uren ik niet naast een dino heb gezeten om deze te temmen, allemachtig...

Stefan

Het spel waarin ik de meeste uren heb zitten is volgens mijn PlayStation de PS4-versie van GTA V. Tel daarbij nog de uren die ik in de PS3- en PS5-versie heb zitten en dit is zeker weten de game met de meeste uurtjes. Er zit wel een grote maar aan vast, want ik als je kijkt naar binnen welke franchise ik de meeste uren heb doorgebracht... dan komt de Call of Duty-serie hier ver overheen. Waar ik GTA V op de PS4 een uurtje of zes tot zevenhonderd heb gespeeld, heb ik iedere CoD ergens tussen de honderd en driehonderd uur gespeeld. Als ik er zo op terugkijk is dat toch wel heel erg lang!

Peter

Ik tel nooit de uren die ik in een game stop, maar aangezien ik op de PC de meeste uren maak, kan Steam misschien iets voor mij betekenen. Van de games die ik nu heb geïnstalleerd is het overduidelijk Elden Ring. Dat is niet zo raar, want de afgelopen drie maanden heeft voor mij bestaan uit games die ik moet reviewen en Elden Ring. Dat is echter de vraag niet. Het antwoord op de werkelijke vraag is verbazingwekkend. In januari 2016 raakte ik helemaal verslaafd aan Kerbal Space Program. Het verhaal van de game is heel eenvoudig. Bouw een raket en ga ermee de ruimte in. Op het moment dat het complexer wordt (bijvoorbeeld naar een andere planeet reizen), gaat er al snel veel uur in het bouwen van de raket zitten, maar kost ook de reis een flinke berg tijd. Voor ik het wist kostte de game 371,8 uur van mijn leven. En dat is nog niet niet alles. Ik raakte geïnteresseerd door onze prachtige obsessie om de ruimte in te komen en daar dingen te ontdekken. Ik heb zelfs een Lego Saturn V gekocht. Die in elkaar zetten kostte  ook nogal wat tijd. Ik raakte verdwaald in Wikipedia en YouTube voor informatie over de geschiedenis van de ruimtevaart. Het onderwerp heeft me nooit meer echt los gelaten.

Auteur

Sander Van Genderen avatar
Sander Van Genderen

Auteur

Delen

Win een van de twee wireless headsets van Grixx
GIVEAWAYNOG 26 DAGEN

Win een van de twee wireless headsets van Grixx

Gratis meedoen.

Laatste artikelen

Tomb Raider: Legacy of Atlantis
Nieuws10 uur geleden

Stemacteur van Lara Croft in Tomb Raider: Legacy of Atlantis heeft de laatste opname afgerond

door Peter Beckers

joyful-gaming-friends-stockcake
Artikel10 uur geleden

FunQuarter #634: Zin om te zingen?

door Sil Hendriks

Sony Cover
Nieuws15 uur geleden

Europese Unie: "Wij kunnen niet voorkomen dat Sony stopt met het maken van discs"

door Peter Beckers

Kingdom Come: Deliverence 2
Nieuws15 uur geleden

Stemacteur in Kingdom Come: Deliverance: "het heeft me geen extra werk opgeleverd"

door Peter Beckers

Warframe
NieuwsGisteren

Warframe gaat naar een ander sterrenstelsel

door Mario Heurter

Bekijk alle artikelen →
Google

Maak van GameQuarter jouw voorkeursbron op Google

Stel GameQuarter in als je voorkeursbron en mis nooit meer het laatste gaming nieuws wanneer je zoekt op Google.

Voeg GameQuarter toe als voorkeursbron

Reacties (0)

Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers

Plaats een reactie

Reacties laden...
Win Grixx Wireless Headset — gratis, één e-mailDoe mee

Partners & Links

GameQuarter PodcastGamebar PodcastDiscord Server

Ontwikkeld door

Creative Crowd logoCreative Crowd
Privacyverklaring•Gebruiksvoorwaarden

© 2026 GameQuarter.be. Alle rechten voorbehouden.

GameQuarter Discord

Sil, Giver of Games
Sil, Giver of Games VOorbeeld van wat ik net bij Natasch zag: Zegt in het Japan ''Be careful with yo…
Natascha
Natascha Maar ja, als je dan een game wilt maken waar een bepaalde cultuur centraal staat…
Samuel
Samuel Ben ik met je eens. We hebben vaak een soort van Westerse lens waardoor we kijke…
Samuel
Samuel Interessant hierin is Orientalism van Edward Said. Heel filosofisch boek over ho…
Sutkus
Sutkus
Media gedeeld door Sutkus
Doe mee op Discord