Op 3 september 2018 zullen de dedicated servers van Evolve uit de lucht gehaald worden. Dit heeft als gevolg dat de rankend matches, leaderboards en de in-game winkel niet meer toegankelijk zullen zijn.
De in-game winkel en munteenheid zullen zelfs al vanaf 2 juli 2018 niet meer bruikbaar zijn. 2K Games benadrukt daarom ook dat het verstandig is dat spelers voor die datum al hun in-game geld gebruiken. Alle eerder gekochte producten zullen beschikbaar blijven voor de spelers.
Na 3 september is het nog wel mogelijk om via de peer-to-peer-optie samen te spelen. Een aantal van de modi die overblijven zijn: Nest, Rescue en Arena.
Nieuws
De servers van Evolve gaan in september uit de lucht
Door Nick Francken
0
Google
Maak van GameQuarter jouw voorkeursbron op Google
Stel GameQuarter in als je voorkeursbron en mis nooit meer het laatste gaming nieuws wanneer je zoekt op Google.
Voeg GameQuarter toe als voorkeursbron




Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie