In de Verenigde Staten is een man aangeklaagd vanwege fraude. De man met de naam Vinath Oudomsine is afkomstig uit Dublin, Georgia.
Oudomsine heeft naar verluidt van de overheid 85.000 dollar corona steun ontvangen. Dit bedrag was bedoeld voor zijn bedrijf met tien werknemers. Na onderzoek bleek echter dat de beste man helemaal geen bedrijf had. Het bedrag heeft hij grotendeels gebruikt voor de aanschaf van één Pokémon kaart. Deze kaart is aangeschaft voor een slordige 57.000 dollar. Omgerekend een kleine 50.000 euro.
Het is niet bekend welke Pokémon kaart Oudomsine heeft aangeschaft voor het enorme bedrag. Het is evenmin bekend waarom hij dit deed. Mocht dit verhaal kloppen, dan heeft Oudomsine één van de tien duurste kaarten ooit gekocht.
Oudomsine riskeert met zijn actie een boete van 250.000 dollar en tot twintig jaar celstraf te krijgen.
Nieuws
Man riskeert tot twintig jaar cel voor aanschaf extreem dure Pokémon kaart
Door Stefan van den Broek
0
Je mist nu XP & voortgang
Verdien XP door te reageren op "Man riskeert tot twintig jaar cel voor aanschaf extreem dure Pokémon kaart"
+5 XP
Per artikel gelezen
+50 XP
Voor daily login
Level up & exclusieve giveaways
Join Discord community
Laatste artikelen

Nieuws
Amazon toont allereerste foto van de God of War-serie
door Mario Heurter

Review
God of War: Sons of Sparta
door Doeke Kleppe

Nieuws
Pokémon Winds en Pokémon Waves zijn aangekondigd
door Peter Beckers

Nieuws
Speel nu je favoriete Pokémon soundtracks op een replica van de Game Boy
door Peter Beckers

Preview
MENACE
door David Dejaeghere
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie