De baas van Electronic Arts Maxis, Lucy Bradshaw, heeft laten weten dat de problemen rondom de nieuwe SimCity bijna helemaal verholpen zijn.
Dit liet de man weten via de officiële blog van Electronic Arts. De crashes en de connectieproblemen zouden met zo'n 92% teruggebracht zijn, dit in vergelijking met de lanceringsdag van het spel. Bovendien blijven er nieuwe servers bij komen en zou het spel in principe dus niet al te veel problemen meer moeten hebben.
Dit weekend waren er wederom een hoop problemen met verbindingen en connecties. Geregeld moet er door de speler een half uur of soms zelfs meer gewacht worden op de server. Gelukkig meldde EA eerder al dat men een gratis game ontvangt wanneer ze SimCity op of vlak na de release hebben gekocht.
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie