hotness 10
Life is Strange: Double Exposure Cover
News

Square Enix verzamelt feedback over geflopte Life is Strange: Double Exposure

Dat moet pijn doen

Gepost door

Afgelopen oktober verscheen Life is Strange: Double Exposure, een terugkeer naar hoofdpersoon Max, het karakter van de originele hittitel. Haar succes kon ze echter niet repliceren.

Hoewel de reacties van critici nog vaak neerkwamen op een voorzichtige voldoende, waren gamers een stuk minder mild. Wie een beetje rondkijkt op bijvoorbeeld Reddit, ziet dat men de game zielloos vindt en het verhaal niet boeiend. Uiteraard is dit slechts een fractie van de gamers en hoeft dit niet representatief te zijn voor hoe de game het gedaan heeft, maar een nieuwe enquete van Deck Nine Studios en Square Enix geeft duidelijk te kennen dat de game niet de verwachte aantallen verscheept heeft.

In deze forse enquete vraagt men namelijk om feedback van alles tot gameplay en verhaal tot performce en sfeer. De insteek is duidelijk dat men probeert te achterhalen waarom de game niet het succes heeft weten te evenaren van de delen die DON'T NOD nog maakte, waaruit kan worden opgemaakt dat het niet is aangeslagen bij het grote publiek.

0 reacties op "Square Enix verzamelt feedback over geflopte Life is Strange: Double Exposure"