10. Battlefield 6
Toen dit jaar begon, had ik nooit verwacht dat er ooit nog in een top 10 van beste games ergens een deel van Battlefield genoemd zou worden. Toen bekend werd gemaakt dat er een nieuw deel uit zou komen, had men nooit kunnen verwachten dat het zo'n goede game zou zijn. Ze zijn met de serie weer teruggegaan naar de moderne oorlogsvoering en de gameplay is weer net zo intens en gewelddadig als in zijn derde en vierde deel. Hoewel de singleplayer campaign een beetje tekortschiet, is de multiplayer zo enorm goed, dat hij ook in het lijstje van beste games thuishoort.

9. BALL x PIT
Een survivorlike die veel weg heeft van het oude Breakout. De gameplay van deze game is extreem verslavend en uitdagend tegelijk. De muziek is erg leuk en om de game volledig uit te spelen moet je behoorlijk handig zijn. Er komt zelfs op den duur een personage bij waarmee je de game op een volledig andere manier speelt dan je normaal gewend bent. Totaal onverwacht een zeer goede en betaalbare game die zeker de moeite waard is om te spelen.

8. FINAL FANTASY TACTICS - The Ivalice Chronicles
Volgens een aantal mensen is FINAL FANTASY TACTICS, die ooit uitkwam op de PlayStation, de beste tactical RPG ooit gemaakt. Het is dan ook niet raar dat veel mensen FINAL FANTASY TACTICS - The Ivalice Chronicles beschouwen als de beste tactical game van dit jaar, aangezien deze remake meer is dan alleen een remake. Het is bijna een nieuw deel. De animaties zijn lief en de gameplay is verslavend. Een echte aanrader voor mensen die houden van dit genre.















Reacties (3)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie