Op het Chinese social media-platform Bilibili zijn afbeeldingen opgedoken van wat naar verluidt Joy-Cons van de opvolger van de Nintendo Switch zijn. De afbeeldingen tonen grotere SL en SR-knoppen, een extra knop op de achterzijde en dat beide zijden nu een IR-camera hebben, in tegenstelling tot de Switch, die dit enkel op de rechter Joy-Con heeft.
Social media is natuurlijk niet de meest betrouwbare plek voor nieuws, dus we adviseren dit met een korreltje zout te nemen. Toch zou het dwaas zijn om het daarom volledig te negeren. Niet enkel zijn op Bilibili regelmatig legitieme lekken te vinden, zo dook het uiterlijk van de PlayStation 5 Pro daar ruim voor release al op, maar wat we hier zien, ziet er wel erg goed uit voor een hoax. Bovendien is wat getoond wordt in lijn met eerdere lekken, die zijn gedaan door meer betrouwbare bronnen.
Dat de Joy-Cons niet drastisch veel zullen veranderen ten opzichte van het origineel is overigens logisch. Daar Nintendo reeds heeft bevestigd dat de aankomende console backwards compatible zal zijn, zal de controller niet een complete make-over kunnen krijgen zonder de functionaliteit bij sommige games in de weg te gaan zitten. Dus hoewel we adviseren officieel bericht af te wachten, achten we kans aanzienlijk dat dit inderdaad is hoe we spoedig Zelda, Pokémon en Mario zullen spelen.
0 reacties op "Afbeeldingen van de nieuwe Joy-Cons duiken online op"
Gelieve eerst in te loggen of te registreren om een reactie te plaatsen a.u.b.
Log in of registreer hier