Op 5 april komt LEGO Star Wars: The Skywalker Saga uit. Er zijn al wat trailers geweest die in-game-beelden laten zien, maar nu komen ze ook met een video die een kijkje achter de schermen geeft bij het maken van deze ambitieuze LEGO game.
De trailer gaat vooral over de manier hoe de game is gemaakt. Ze zijn grote fan van het universum. Ze hebben er zin in, waren geïnspireerd door LEGO en Star Wars en wilden de creatieve uitdaging met heel veel plezier aangaan om een nieuwe Star Wars game te maken in LEGO-stenen. Zo vertelt een designer dat ze het interieur van de Millennium Falcon helemaal hebben nagebouwd, om dit zo goed mogelijk in de game te kunnen krijgen.
LEGO Star Wars: The Skywalker Saga komt uit op de Xbox Series X|S, de Xbox One-consoles, de PlayStation 5, de PlayStation 4, de Nintendo Switch en op de PC. Wanneer je het spel van tevoren bestelt, krijg je vroege toegang tot het Trooper-personage pakket op de dag van release. Een maand na de release is dit pakket ook beschikbaar voor spelers die de Character Collection kopen. Dit is een seizoenspas met de zeven personage pakketten.
Nieuws
De makers van LEGO Star Wars: The Skywalker Saga geven een kijkje achter de schermen
Door Peter Beckers
0
Laatste artikelen

Nieuws
De laatste gratis game in van dit jaar in de Epic Games Store is nu beschikbaar
door Peter Beckers

Artikel
Top 5 van 2025: Samuel
door Samuel Lutters

Nieuws
We gaan weer terug de tijd in in Pirate Booty
door Sil Hendriks

Nieuws
De sneak peak van Sister Other Paranoia voorspelt niet veel goeds
door Sil Hendriks

Nieuws
Je kunt nieuwjaar vanavond ook vieren in Eggy Party
door Sil Hendriks
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie