Halo: Reach is deze week de UK Charts binnengestormd en heeft meteen de eerste positie in de lijst overgenomen. Dit is niet zo gek, aangezien Reach in het Verenigd Koninkrijk de grootste lancering van Microsoft ooit is en de op vier na grootste release ooit in de gamegeschiedenis van Groot Brittannië.
Op de Xbox 360 verkochten alleen Modern Warfare 2 en Grand Theft Auto IV meer exemplaren tijdens de launch. Halo: Reach is 20 duizend keer meer over de toonbank gegaan dan Halo 3 en 200 duizende keer meer dan Halo: ODST. Vorige week werd daarnaast de PlayStation Move uitgebracht. Op nummer 2 in de UK Charts staat dan ook Sports Champions voor de PlayStation 3.
Mafia II is dus van zijn eerste positie gestoten, maar staat nog net in de top 3. Een andere titel die met Move gespeeld kan worden en die in de top 10 staat is Tiger Woods PGA Tour 11 op nummer 9. Op plaats 4 staat nog Toy Story 3, welke ook Move-compatibel is. Andere Move-launchgames zoals Start The Party! en Racket Sports deden het wat minder. Zij staan lager in de charts. Bekijk hier de top 10 van de UK Charts:
- Halo: Reach
- Sports Champions
- Mafia II
- Toy Story 3
- Prince of Persia: The Forgotten Sands
- Tom Clancy`s H.A.W.X. 2
- Kane & Lynch 2: Dog Days
- Just Dance
- Tiger Woods PGA Tour 2011
- Red Dead Redemption
Op deze pagina valt te zien hoe de UK Charts er vorige week uit zagen. Hier zijn de Nederlandse verkopen per platform te bekijken.





Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie