Nacon heeft gisteren bekend gemaakt dat de game Test Drive Unlimited: Solar Crown is uitgesteld. De release date voor het spel stond gepland voor 22 september 2022, maar dit is doorgeschoven naar volgend jaar.
De uitgever laat weten dat zij de meest gepolijste game-ervaring binnen de franchise willen maken. Dit willen ze bereiken door meer tijd in de ontwikkeling te steken. Daarnaast laten zij weten de PlayStation 4- en Xbox One-versies van de game te annuleren. Test Drive Unlimited: Solar Crown zal daarom enkel verschijnen op PlayStation 5, Xbox Series, Nintendo Switch en PC.
Test Drive Unlimited: Solar Crown speelt zich af in de open wereld van Hong Kong. Bekende merken als Ferrari, Lamborghini en Porsche zullen te vinden zijn in de game. Een exacte release date is niet bekendgemaakt.
Laatste artikelen

Nieuws
Je hebt keuze uit drie Hornets met de nieuwe shirts van Qwertee
door Sil Hendriks

Nieuws
Ontwikkelaar deelt roadmap voor Bio Goddess: Doomsday Begins
door Sil Hendriks

Nieuws
Rockstar wordt beschuldigd van ''meest roekeloze union busting-act ooit''
door Sil Hendriks

Nieuws
Cattle Country wordt nog knusser met de gratis Family Life update
door Peter Beckers

Nieuws
Schrijf je nu in voor de Arknights: Endfield beta test II
door Peter Beckers
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie