Nacon heeft gisteren bekend gemaakt dat de game Test Drive Unlimited: Solar Crown is uitgesteld. De release date voor het spel stond gepland voor 22 september 2022, maar dit is doorgeschoven naar volgend jaar.
De uitgever laat weten dat zij de meest gepolijste game-ervaring binnen de franchise willen maken. Dit willen ze bereiken door meer tijd in de ontwikkeling te steken. Daarnaast laten zij weten de PlayStation 4- en Xbox One-versies van de game te annuleren. Test Drive Unlimited: Solar Crown zal daarom enkel verschijnen op PlayStation 5, Xbox Series, Nintendo Switch en PC.
Test Drive Unlimited: Solar Crown speelt zich af in de open wereld van Hong Kong. Bekende merken als Ferrari, Lamborghini en Porsche zullen te vinden zijn in de game. Een exacte release date is niet bekendgemaakt.
Nieuws
Nacon stelt de release van Test Drive Unlimited: Solar Crown uit
Door Stefan van den Broek
0
Laatste artikelen

Nieuws
The Planet Crafter komt morgen (21 juli) naar PS5 en Xbox Series
door Samuel Lutters

Artikel
Vraag aan de redactie: Welk prijskaartje vind jij fair om aan GTA VI te hangen?
door Stefan van den Broek

Nieuws
Volbreng objectives in de volgende update van Battlefield 6
door Peter Beckers

Artikel
Column: Mijn grootste wens voor GTA VI heeft niets met graphics te maken
door Stefan van den Broek

Nieuws
Uitgever achter Grand Theft Auto maakt zich zorgen over 'vergiftiging van de bron' door AI
door Peter Beckers
Google
Maak van GameQuarter jouw voorkeursbron op Google
Stel GameQuarter in als je voorkeursbron en mis nooit meer het laatste gaming nieuws wanneer je zoekt op Google.
Voeg GameQuarter toe als voorkeursbron
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie