Als het aankomt op erotische videogames, zijn er maar weinig namen die écht bekendheid genieten. MangaGamer en Nutaku bijvoorbeeld. Kagura Games timmert echter ook hard aan de weg, puur door de hoeveelheid games die ze releasen.
Januari is niet anders, want op de valreep ervan hebben ze Ambrosia gepubliceerd. Net als de meeste andere spellen die ze uitgeven, is dit gemaakt in RPG Maker, maar dat doet niet af aan de aantrekkelijke art die de combat en de...pikantere scènes vullen. Dus als jij interesse hebt, kun je nu profiteren van 10% launch korting op MangaGamer, waardoor je geen $14.95, maar $13.45 betaald gedurende de eerste week.
Let op: GameQuarter schrijft dit bericht in de hoop zijn lezers te wijzen op voor hun interessante game(-gerelateerde) aanbiedingen. Deze inhoud wordt niet gesponseerd door MangaGamer, Kagura Games of Shimobashira Workshop, noch zijn die op de hoogte gebracht van het bestaan van dit bericht.





Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie