De nieuwe Tomb Raider is volledig afgewerkt en klaar om op schijfjes gebrand en verscheept te worden. Dat heeft het hoofd van ontwikkelaar Crystal Dynamics, Darell Gallagher, bekendgemaakt op Facebook.
Crystal Dynamics heeft niet zonder enige trots laten weten dat hun reboot van Tomb Raider Gold is gegaan. De game zal nu worden verwerkt en naar retailers wereldwijd worden verscheept.
Het nieuws werd bekendgemaakt door het hoofd van de game-ontwikkelaar Crystal Dynamics, Darell Gallagher, in een Facebook post. Hierin stelt hij trots te zijn dat hij met zijn team de belofte heeft kunnen waarmaken om “de Tomb Raider-reeks naar een nieuw niveau te tillen”. In de game zullen we namelijk de origin story van Lara Croft ontdekken.
Crystal Dynamics heeft naar eigen zeggen al hun vaardigheden in de game gestoken en de limieten van interactieve storytelling verlegt. Over de ontwikkeling van de game wordt nog gezegd dat deze “twee studio’s is gepasseerd, een aantal E3-demo’s heeft gezien en dat de game prijkte op meer dan 50 magazine covers, bij 150 award nominaties, in ongeveer 800 stukjes fan art, in bijna 2.000 blogposts en in meer dan 50.000 forumreplies.”
De nieuwe Tomb Raider komt op 5 maart uit voor PC, PS3 en Xbox 360.
Laatste artikelen

Artikel
Economisch gamen: Dure Xbox
door Mark Dijkstra

Nieuws
Assassin’s Creed-baas vertrekt bij Ubisoft
door Mario Heurter

Nieuws
Crimson Desert gameplay trailer toont indrukwekkende mechanische draak
door Sil Hendriks

Nieuws
Sonic Racing: CrossWorlds krijgt unieke samenwerking
door Sil Hendriks

Nieuws
Volgende DLC-karakter van TEKKEN 8 grijpt terug naar iconische eindbaas
door Sil Hendriks
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie