Laden...
Artikel

De top 5: Stefan Poot

0

Nu de oliebollen bijna het vet in gaan en de drie aan het einde van het jaartal bijna verandert in een vier is het tijd om terug te blikken op 2013. Het jaar waarin de PlayStation 4 bij ons verscheen en de Xbox One aan onze neus voorbij ging. Een jaar met geweldige games en grote teleurstellingen. Om 2013 te vieren zullen alle redacteurs van GameQuarter jullie dagelijks trakteren op hun persoonlijke Top en Flop vijf aan games van 2013. Vandaag: Stefans Top 5.


De The Walking Dead game van Telltale was er één van ongekende schoonheid. De game wist een ongekend meeslepend verhaal te vertellen welke je verplichtte om op bepaalde momenten hartverscheurende beslissingen te maken. De game sleepte meerdere prijzen in de wacht, waardoor de verwachtingen voor het vervolg onwijs hooggespannen zijn. The Walking Dead: 400 Days was en is enkel een tussendoortje voor het tweede seizoen, maar dit tussendoortje smaakte naar meer, veel meer. De game hanteert hetzelfde principe en weet in een uur krachtige scènes neer te zetten, waardoor het voor mij zeker een plaats in de top vijf verdient.


Één van de verrassingen van 2013. Een titel met een vernieuwende insteek en daarmee een origineel verhaal, welke in zijn geheel werd vertaald naar een game die hoge ogen wist te gooien. Het aanpassen van de herinneringen, het vechtsysteem dat uitermate fijn in elkaar stak, de aangename graphics en het sfeertje… Veel aspecten wezen naar een sterke game, één waar ik erg veel van genoot. Een onvergetelijke titel is misschien teveel van het goede, maar hem snel vergeten zal ik niet doen.


God of War wist te imponeren, evenals God of War II en III. Bij Ascension was de rek er dan ook wel een beetje uit, maar Santa Monica wist mij wederom bij de lurven te grijpen door Kratos nog scherper op het beeldscherm te krijgen, de gevechten nog grootser en intenser te maken en door nog steeds heel bloederig te zijn. Kratos is awesome.



Volgens velen GOTY, maar niet volgens mij. Toegegeven, GTA V is baas, maar achteraf gezien niet zodanig indrukwekkend als ik van tevoren had verwacht. Nadat ik de game had uitgespeeld, was ik er ook wel klaar mee. GTA V verdient echter een plaats in iedere top-lijst. Een knotsgekke Trevor, prachtige visuele plaatjes en missies welke meer dan eens een hoge funfactor kenden, zorgen ervoor dat GTA V je geld dubbel en dwars waard is.


Dé titel die je gespeeld moet hebben, ongeacht de console die je thuis hebt staan. De haarscherpe graphics, levensechte karakters en een verhaal met een aantal ijzersterke scènes maken van deze titel dé titel van 2013. Joel wist te imponeren door plots vele grenzen te overschrijden om Ellie en zichzelf te kunnen beschermen. Naast de sublieme singleplayer wisten de Ondeugende Honden The Last of Us eveneens te voorzien van een denderende multiplayer. De multiplayer bevatte de intensiteit van de singleplayer, evenals de vele strategische aspecten wat ervoor zorgde dat samenwerken een absolute must was. Naughty Dog wist wederom de lat hoger te leggen, benieuwd hoe lang zij dit vol kunnen houden.


 

Reacties (0)

Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers

Plaats een reactie

Reacties laden...