Battlefield 4 op de Xbox One zal ondersteuning bieden aan Kinect. Dit is te lezen in de laatste uitgave van GameInformer. Karl Magnus Troudsson van DICE liet dit aan het magazine weten. Ze zijn zeer gemotiveerd om met de nieuwe mogelijkheden van Kinect aan de slag te gaan.
In plaats van Kinect als simpel extraatje te beschouwen, wil het bedrijf dat Kinect echte waarde toe zal voegen aan het spel. Vervolgens lijkt de beleidsbepaler zichzelf tegen te spreken door te melden dat Kinect om precisie en skills gaat en dat Kinect hier niet bij past. Echter zouden er wel andere mogelijkheden zijn, welke nog niet zijn aangekondigd.
In andere woorden: Kinect wordt toegevoegd, maar heeft geen aandeel in de kern van de game. In onze ogen niet echt waardevol voor gamers, of zitten wij ernaast?
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie