In deze nieuwe update van GTA Online krijg je flink wat nieuwe content. Deze keer in de vorm van een huis. Tenslotte moet je ergens leven. IN dit geval kun je jouw droomresort in elkaar laten zetten in de Prix Luxury Real Estate, waar ze van maatwerk huizen een specialiteit hebben gemaakt.
GTA+ leden zullen komende week ook weer nogal wat voordeeltjes krijgen, waaronder vervroegde toegang tot de Vapid FMJ MK V. De nieuwste premier supercar in de dure lijn van deze autofabrikant. Ook zullen leden perks krijgen als ze een huis kopen en een nieuwe optie in The Vinewood Club App om Staff Members op afstand hu werk te laten doen.

Ook zal de game nieuwe missies bevatten en gloednieuwe superstrakke voertuigen, waar je niet per se een knijterduur huis voor hoeft te kopen.
De belangrijkste aanpassing is de mission creator, die precies doet wat het aangeeft. Ontwerp je eigen missies en publiceer ze, zodat iedereen ervan kan genieten.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie