Het nieuwsblog VG247 heeft zowel voor als na de E3 gepolst welke console eind dit jaar het meest in trek is. Aangezien het bezoekersaantal van de site vrij hoog ligt, is er wel het één en ander af te leiden van de peiling. In ieder geval is te concluderen dat de PlayStation 4 veruit de meest populaire console is. De Xbox One gaat wederom door het stof.
Op de vraag wie de beste E3 persconferentie had gehouden, kwam Sony het beste uit de test met 446 stemmen. Op plek 2 kwam Microsoft met slechts 30 stemmen, gevolgd door Ubisoft met 22 stemmen. Overtuigend vond men het perspraatje van Microsoft dus niet.
Als tweede werd gevraagd wie van de bezoekers een Xbox One zal kopen wanneer deze in de schappen verschijnt. Maarliefst 57 trouwe bezoekers zullen voor de winkel gaan liggen om een console te bemachtigen. Daarentegen zeggen 544 bezoekers er niet eens over na te denken. Een klein aantal van eveneens 57 bezoekers zegt te wachten op een prijsdaling. Vervolgens werd gevraagd wie er een PlayStation 4 zou kopen bij de lancering. Dit aantal kwam op 667 stemmen. Niet iedereen staat echter te springen om nieuwe consoles: 169 bezoekers zegt de portemonnee überhaupt niet te trekken.
Daarnaast werd er voor de E3 gevraagd wat het meest geanticipeerde spel is. DayZ kwam zeer overtuigend op plek één met 3251 stemmen. Ver daar achter kwam Battlefield 4 met 448 stemmen. Hekkensluiter is Batman: Arkham Origins met 14 stemmen.
Al met al lijkt Microsofts Xbox One bij de bezoekers van VG247 dus ook niet in goede aarde te zijn gevallen. Zal de Xbox One al sneuvelen voordat deze uitkomt? Of wordt alles groter gemaakt dan het is?
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie