Om zijn game te maken heeft de ontwikkelaar de BROKVN Engine gratis beschikbaar gesteld voor iedereen die het wil proberen. Met deze engine is het volgens COWCAT erg eenvoudig een eigen visual novel te maken, maar ook een point-and-click adventure. Hier moet je echter wel wat creatiever voor zijn.
Wil je het zelf proberen? De engine is te downloaden via itch.io. Hij is volledig gratis en er zitten diverse assets bij die het erg gemakkelijk zullen maken om zonder kennis van programmeren toch snel tot een leuke visual novel kunnen komen.
Om te laten zien hoe uiteindelijk een visual novel eruit komt te zien heeft de maker een eigen visual novel gemaakt met de naam BROK the InvestiGator - Natal Tail. Die is beschikbaar via Steam, GOG, itch.io, Google Play en de App Store.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie