De volgende games kun je verwachten:
Firestone Online Idle RPG (mobiel en PC)
Firestone is een multiplayer fantasy RPG game waarbij jij van tevoren aan moet geven wat je wil doen en de rest gaat vanzelf. Het wordt ook wel een idle game genoemd. Het is de ultieme manier om te genieten van turn based strategy, omdat je er zelf geen aandacht aan hoeft te besteden en hoe minder je doet, hoe meer geld je besteed. Toch zit er een vorm van tactiek achter. Om snel veel geld te verdienen en jouw personages te levelen, zul je handig om moeten gaan met de mechanics. De game is free to play, maar tot 9 oktober krijg je een gratis bundel aan content ter waarde van $100.
Nightingale (PC)
Nightingale is een first-person PVE survival crafting game zoals je die wel vaker ziet. Je kunt alleen spelen of in een groep. Je kunt jouw eigen basis bouwen en om jezelf steeds sterker te maken zul je de nodige tools moeten maken. Om die tools te kunnen maken heb je echter wel de juiste resources nodig. Ik denk dat er bijna dagelijks games uitkomen van dit genre, maar deze is gratis en dat betekent dat het zonde is om te laten liggen. Er moet nog wel één ding gezegd worden over deze game. Hij is in Early Access en daarmee officieel nog niet af. Alleen maar meer reden om hem alvast in je bibliotheek te stoppen.
Doodle Devil (mobiel)
Doodle Devil is een puzzle game waarin jij de duivel speelt die probeert wat chaos te brengen aan de door God gecreëerde wereld. Persoonlijk ben ik atheïst en geloof ik hier niet in, maar zodra je tegen mij zegt dat ik het kwaad mag zijn, zeg ik geen nee. Games in de Doodle God Universum zijn puzzelgames waarbij jij iets moet maken als God, maar deze game heeft dan ook de twist dat je datgene wat is gemaakt moet vergallen.
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie