Het voordeel van Drug Dealer Simulator is dat sommige mensen heel graag drugs dealen. Dit hoeven ze nu niet meer in de illegaliteit te doen, maar ze kunnen gewoon lekker legaal op hun Xbox mensen voorzien van verslavende middelen.
Het lijkt zo gemakkelijk: op een straat gaan staan en drugs verkopen. Dat is het echter niet. Je zult altijd op moeten letten dat je niet betrapt wordt door de politie en wanneer je in het territorium komt van jouw concurent, is de politie jouw minste zorg.
Bekijk onderstaande trailer om de verschillen te zien tussen de versie op de PC en die van de Xbox Series X|S. Hoewel die aanzienlijk zijn, is het fijn dat ze hem toch uitbrengen op de Xbox. Vanaf 16 april is hij te spelen op de consoles.