Op 21 mei is het zover, de nieuwe Xbox zal officieel worden gepresenteerd. Feit is wel dat we nog een klein maandje moeten wachten. In de tussentijd blijft de geruchtenmachine rustig door draaien. Vandaag leren we over een nieuw gerucht, welke afkomstig is van dezelfde bron die ook de revealdatum juist wist te melden.
Onderstaand zijn de nieuwste geruchten te lezen:
- Microsoft zal met twee modellen komen, een stand-alone versie van $ 499 en en versie van $ 299 waarbij je een abonnement neemt op Xbox Live Gold a tien dollar per maand. Dit abonnement zal twee jaar doorlopen. Beide modellen moeten in november verschijnen.
- De nieuwe Xbox zal draaien op een erg uitgebreide versie van Windows 8, waardoor men de mogelijkheid heeft applicaties van deze Windows versie over te zetten naar de nieuwe Xbox.
- Een tijdlang werd er gefluisterd én gevloekt omtrent het 'always online'. Het 'always online' zal aanwezig zijn, zij het minder bepalend dan dat de geruchten ons deden geloven.
- Microsoft zal, naast de nieuwe Xbox, ook een nieuw Xbox 360 model introduceren. Details zijn er nog niet, alleen een werknaam, welke luistert naar Stingray.
- Er werd gesproken over een Xbox 360 model die geen disc tray heeft en vooral gebruikt zou worden als entertainment box. Deze plannen zijn van tafel geveegd.
- Het evenement dat plaats vindt op 21 mei zal voornamelijk draaien om een introductie van de nieuwe Xbox. Op de E3 zal er meer informatie worden vrijgegeven omtrent de nieuwe console.