God of War: Ascension krijgt zijn tweede downloadable content. De DLC voor de PS3 exclusive brengt spelers nieuwe wapens en uitrusting voor hun multiplayer character, en komt er deze week aan. Dat heeft Sony Computer Entertainment bekendgemaakt.
De tweede DLC van God of War: Ascension focust volledig op de multiplayer van de hack ‘n slash-game. Met de wekelijkse update van het PlayStation Network zullen spelers de Primordial Weapons, ofte het Armor of Typhon en het Mercenary Blade, zien verschijnen. Vorige week bracht ontwikkelaar Santa Monica al de Armors of Anarchy, het Chimeran Armor en de Blades of Darkness uit.
Elk nieuw wapen en elk nieuw pantser kost geld, behalve het Chimeran Armor. Je vindt de DLC voor God of War: Ascension in de geüpdatete PlayStation Store van deze week.
Laatste artikelen

Nieuws
Far Cry 3, Blood Dragon en Primal krijgen gratis 60FPS-update voor PS5 en Xbox Series
door David Dejaeghere

Nieuws
Metroid Fusion is toegevoegd aan de Nintendo Classic bibliotheek
door Stefan van den Broek

Nieuws
Insider claimt dat de aankondiging van Resident Evil Code Veronica remake nabij is
door Stefan van den Broek

Nieuws
Nintendo eiste dat Mario altijd wint in promotie materiaal van Sonic crossover
door David Dejaeghere

Nieuws
Bloodborne draait geweldig op PC dankzij emulatie
door David Dejaeghere
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie