Eerder deze week werd bekend dat de Dragonborn DLC voor The Elder Scrolls V: Skyrim begin volgend jaar voor de PlayStation 3 zal verschijnen. Het derde DLC pakket zal hiermee het eerste pakket zijn dat voor Sony's console verschijnt. De vraag is natuurlijk hoe het met die andere DLC zit.
Vandaag laat Bethesda ons weten dat de andere DLC alsnog de PlayStation 3 zal aandoen. Er is gekozen om de beste DLC, Dragonborn, als eerste naar de PlayStation 3 te brengen. Dit leek de ontwikkelaar de meest logische keuze. Wanneer dit proces afgerond is, dan kan er weer aan Hearthfire en Dawnguard worden gewerkt.
''Wanneer Dragonborn klaar is voor iedereen, dan zullen we ons werk met Hearthfire en Dawnguard voor de PS3 voortzetten. Elk van deze DLC vergt veel tijd en concentratie om te kunnen werken in alle omstandigheden en combinaties met andere DLC. Wanneer we een beter beeld krijgen van een eventuele releasedatum en prijs, dan zullen we het laten weten.''
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie