In Juli kwam er een update uit van NARAKA: BLADEPOINT voor Rift Traversal, waarin het nu mogelijk is om op schatten te jagen in de dynamische mappen die de game rijk is. Je bent echter niet alleen op de map en iedereen is op jacht, dus je kunt maar beter voorzichtig te werk gaan.
Nu zijn er twee Extreme Relics bijgekomen. De eerste is de Famille-rose Bat and Peach Vase en de tweede is de Camel and Sogdian Rider, een klein beeldje uit de Tang Dynastie dat een enorme waarde heeft. Beide topstukken zijn dus nu beschikbaar om te looten in de game. Beide relieken zijn te krijgen via de "Rift Traversal" gameplay en wanneer je ze hebt bemachtigd kun je ze bekijken in de Collection Gallery, die pas geleden is aangemaakt.
Twee schatten


Speciaal voor de gelegenheid is er ook een jurk gemaakt die de kleuren en figuren van de Famille-rose Bat and Peach Vase probeert te pakken. De jurk ziet er zeer mooi en elegant uit en ik denk dat als je dochter deze jurk krijgt om te dragen bij het eindexamen-gala, alle ogen op haar gericht zullen zijn. Om deze jurk te zien, kun je het beste onderstaande video bekijken.