Eerder verschenen er al verschillende kopieen van No Man’s Sky op het internet, die voor flinke bedragen werden doorverkocht. Helaas hebben de bezitters van de game niks aan alle planeten die ze ontdekt hebben, want Hello Games heeft laten weten de servers te resetten.
Het is echter niet helemaal duidelijk of spelers helemaal geen voorsprong kunnen behalen, aangezien de servers op 7 augustus worden schoongeveegd en de game op 9 augustus uitkomt voor de PlayStation 4. Het zou dus mogelijk zijn dat ze in de tussentijd nogmaals kunnen connecten en verdergaan met het ontdekkenn van planeten, handelen of vechten.
No Man’s Sky is overigens wel offline te spelen, maar dan wordt alles wat ontdekt is niet opgeslagen, waardoor men er weinig aan heeft. PlayStation Plus is overigens niet benodigd om de game te spelen, evenals de PC-versie die op 12 augustus uitkomt.
![]()





Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie