Leslie Benzies, voormalig president van Rockstar North, heeft zijn eerste eigen game aangekondigd. In zijn vijf studio-locaties werkt hij aan Everywhere, een game waarin je alles zou kunnen doen.
Samen met andere voormalig Rockstar-medewerkers, Colin Entwistle and Matthew Smith, en dertig anderen, is de studio zonder naam opgericht. Hoewel het volgens Benzies geen kopie van GTA gaat worden, moet Everywhere een game worden waarin spelers alles kunnen doen wat ze willen en overal naartoe kunnen gaan waar ze willen.
In een interview met Venturebeat zegt hij dat de game veel traditionele mechanieken zal kennen, maar ook overal inspiratie uit haalt. Er wordt beoogd veel verschillende gameplay-stijlen en modi in de game stoppen. De game zal uitkomen op nog onbekende consoles en de PC, maar ‘via andere wegen’ zullen spelers ook met de game kunnen interacteren.
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie