Stel je voor: je erft een gigantisch landhuis. Een droomhuis met een stuk land en maar liefst 45 kamers om in te richten. En een huis wat je heel makkelijk weer kwijt kunt raken, als je er niet in slaagt de verborgen 46ste kamer te vinden.
Dit is het idee achter Blue Prince, een first-person puzzle game die nu op Steam is verschenen met dank aan uitgever Raw Fury (Kingdom, Sable, Casette Beasts, Pizza Possum). Ontwikkelt door Dogubomb, die acht jaar bezig is geweest om hun visie tot leven te brengen, is het spel bovendien niet enkel verschenen, maar ook nog afgeprijsd ter ere van de lancering. Op Steam tenminste. Daar betaal je € 26,99 in plaats van € 29,99 tot 20 april. Dat is een 10% besparing! Helaas trekt deze korting niet door naar PlayStation en Xbox, waar het spel eveneens te vinden is. Daar kun je het echter wel spelen met PlayStation Plus Extra of hoger, dan wel via Xbox Game Pass.
Let op: GameQuarter schrijft dit bericht in de hoop zijn lezers te wijzen op voor hun interessante game(-gerelateerde) aanbiedingen. Deze inhoud wordt niet gesponsord door Dogubomb, Valve of Raw Fury, noch zijn die op de hoogte gebracht van het bestaan van dit bericht.
0 reacties op "Met de launch van Blue Prince gaan deuren letterlijk voor je open"
Gelieve eerst in te loggen of te registreren om een reactie te plaatsen a.u.b.
Log in of registreer hier