Het is alweer een aantal jaar geleden dat Age of Darkness: Final Stand speelbaar werd op Steam. De ontwikkelaars hebben dan ook een aantal jaar kunnen werken aan deze dark fantasy RTS, maar nu is de tijd rijp om hem uit te brengen op de manier zoals ze dit graag hadden willen zien.
Het is echter wel de vraag of dit het geval is. De opening van versie 1.0 gaat namelijk gepaard met 65% korting en dat is een fikse daling van de prijs voor een game die net uit is. Dit zegt niets over de kwaliteit van de game, die er prima uitziet voor het type game dat het is.
De game is een typische game, waarbij jij hordes vijanden uit jouw leefomgeving moet houden. Wat je precies verdedigt wordt overigens niet echt uitgelegd, maar wel dat je iets verdedigd en aan de trailer te zien is dit dus een dorp. Hiervoor train je eenheden.
Voor versie 1.0 is multiplayer toegevoegd, waarmee je samen met vrienden jouw basis kunt verdedigen, maar er is ook een uitgebreide campaign met tien levels die je wel een paar uur bezig zal houden.
Versie 1.0 is vanaf nu uit. Op dit moment is hij alleen nog beschikbaar op de PC via Steam en over eventuele console-releases wordt niets genoemd.
0 reacties op "Na jaren is Age of Darkness: Final Stand nu volledig uitgebracht"
Gelieve eerst in te loggen of te registreren om een reactie te plaatsen a.u.b.
Log in of registreer hier