Nieuwe details van Batman: Arkham City zijn vrijgegeven door een select groepje pers. Recent is er namelijk een Amerikaans event geweest, waarbij de pers een kleine demo mochten spelen.
Uit deze speelsessie kwam voort dat de Calendar Man in de game aanwezig zal zijn. Deze zal aan de hand van de tijd in het echte leven de spelers hints, tips en andere signalen geven. Daarnaast zal de Calendar Man op feestdagen vertellen over geweldsplegingen van hemzelf.
Daarnaast viel tijdens de demo op dat Batman auto's niet steelt zoals dat in GTA wordt gedaan. De Dark Knight gebruikt namelijk laagvliegende helikopters om zich van hot naar her te bewegen. Tijdens de helikoptervlucht viel het de pers op dat er Person in Distress berichten binnenkwamen, die garant stonden voor eventuele side-missions. Ook kan via een helikoptervlucht goed naar Riddler-trophies worden gezocht.
Naast de details heeft ontwikkelaar RockSteady ook laten weten dat er tijdens de GDC een verrassing zal plaatsvinden. Als hint werd de volgende tekst gegeven:
''Turn on and tune in before someone checks out: 275.00 325.00.”
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie