In 1997 bracht BANDAI in Europa de Tamagotchi uit. Dit was een virtueel huisdiertje in een soort plastic ei met een schermpje erin. De speler moest voor dit huisdiertje zorgen. Wanneer je jouw digitale kameraadje niet goed genoeg verzorgde, kon hij in het ergste geval dood gaan. Het werd een hit. Opeens had iedereen op de basisschool zo’n klein digitaal vriendje. Nu heeft Niantic, het bedrijf achter die andere monsterhit Pokémon GO een AR-versie gemaakt met de naam Peridot.
De Peridot’s zijn wezentjes die na duizenden jaren uit een soort winterslaap komen en moeten overleven in de huidige wereld, die compleet anders is dan wat ze gewend waren. Het is aan de speler de taak om voor een Peridot te zorgen, zoals je moet zorgen voor de Tamagotchi.
De game zal deze maand geleidelijk worden uitgebracht in diverse landen en is beschikbaar in de App Store en Google Play. Klik hier voor meer informatie over deze game.
Laatste artikelen

Nieuws
De laatste gratis game in van dit jaar in de Epic Games Store is nu beschikbaar
door Peter Beckers

Artikel
Top 5 van 2025: Samuel
door Samuel Lutters

Nieuws
We gaan weer terug de tijd in in Pirate Booty
door Sil Hendriks

Nieuws
De sneak peak van Sister Other Paranoia voorspelt niet veel goeds
door Sil Hendriks

Nieuws
Je kunt nieuwjaar vanavond ook vieren in Eggy Party
door Sil Hendriks
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie