Het gaat om de Polestar 5, een elektrische super-sedan. Het is niet de eerste auto in zijn klasse die wordt toegevoegd aan Gran Turismo 7. Eerder werd bevestigd dat de Xiaomi SU7 Ultra richting het spel komt, maar daarvan is de datum waarop het moet verschijnen nog niet bekend. Nu weten we dat ook de Polestar 5 onderweg is.Dit keer weten we echter meer, namelijk dat de auto deel zal uitmaken van de Spec III-update van de maand december van dit jaar.
We hebben tevens wat cijfertjes voor je, zo beschikt de bolide over 884 pk en 749 lb-ft koppe. Dit vermogen wordt geleverd door twee elektromotoren. De Zweeds-Chinese samenwerking was oorspronkelijk verantwoordelijk voor de performance tak van Volvo en geeft aan dat de Polestar 5 in slechts 3,2 seconden van 0-100 km/u gaat.
De Polestar 5 zal worden toegevoegd naast onder andere de Renault Espace F1 en de Gran Turismo F3500-B. Het totaal komt daarmee op acht nieuwe auto’s in de Spec III-update. De update, die volgende maand verschijnt, zal ook twee nieuwe circuits met zich meebrengen.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie