The Last Guardian heeft volgens het Britse Chart-Track niet best verkocht in het Verenigd Koninkrijk. De game eindigde zevende op de lijst van de meest verkochte games in week 49, de week van de lancering van de game.
Dead Rising 4, de game die ook uitkwam afgelopen week, zou vijfde staan op de ranglijst van meest verkochte games. Nu moet de kanttekening wel gemaakt worden dat de digitale verkopen niet zijn opgenomen in deze lijst, maar aangezien er geen fysieke PC-versies van Dead Rising 4 waren, gaat het hier om twee exclusieve games.
Call of Duty: Infinite Warfare is het meest verkocht in week 49, vermoedelijk door de prijsverlaging van veel retailers. Daarna komen FIFA 17, Battlefield 1 en Final Fantasy XV.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie