Sony fanboys zouden verantwoordelijk zijn voor de wilde sprongen in de User Score van Titanfall op Metacritic. Naarmate er meer user reviews binnenstromen, komt de gemiddelde score wel weer in balans.
Als we de geruchten mogen geloven hebben een aantal Sony fanboys het op zich genomen Titanfall via Metacritic af te straffen. Ze pikken het niet dat deze robotische FPS een Microsoft-exclusive is en dat zullen de ontwikkelaars geweten hebben.
Hoewel Titanfall van onze concullega’s op deze puntenaggregator een score van 87/100 krijgt, ligt de User Score daaronder. Op het moment van dit schrijven was die score 6.1/10. Dat is al een vooruitgang tegenover scores als 3.9/10 die twee dagen terug nog op Metacritic voor Titanfall werden genoteerd.
Je zou natuurlijk kunnen beweren dat de professionele reviews misschien wat te laks voor deze nieuwe FPS van Respawn zijn geweest, maar de content van de User Reviews wijst toch op iets anders. Wie de negatieve scores doorneemt, zal merken dat heel wat commentaar naast de kwestie is. Dat bevestigt de stelling dat Sony fanboys het slecht pad zijn opgegaan en Titanfall onder vuur hebben genomen.






Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie