THQ is lang geleden al failliet verklaard. De uitgever heeft nu al haar veilingen afgerond, maar blijft over met een schuld van ruim 200 miljoen dollar.
Afgelopen maandag kregen we al een beter inzicht van de schulden die THQ heeft, maar nu zijn de definitieve cijfers allemaal naar buiten gerold, met een totaalsom van 200 miljoen. De lijst van bedrijven waaraan THQ nog geld schuldig is, is ook voor de analisten verrassend lang.
De volledige lijst is hier te vinden: een selectie van de schuldeisers bestaat uit Microsoft, Google, WalMart en Konami. Ook Jason Rubin, de ex-baas van THQ, krijgt nog geld van het bedrijf.
Aanvankelijk was Rubin nog heel positief over het bedrijf, ook toen ze hard op weg naar het faillisement waren.
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie