In een nieuw evenement in de pixel art mobile RPG Revived Witch is het nu mogelijk gemaakt om het Paasfeest te vieren. Tijdens het Egg Collectin Event kun je tot 29 april eieren verzamelen waarmee je prijzen kunt vrijspelen. Er zijn ook twee UR Dolls, een nieuw kostuum, diverse extra prijzen en festival packs beschikbaar om de feestdagen te vieren.
Met de paaseieren kun je onder andere Soul Cryolite, Soul, Average Destroyer Quartz, Average Skill Pact, Soul Dust en nog veel meer vrijspelen. Let er wel op dat de Easter Eggs inzetbaar zijn tot de actie stopt op 29 april. Er is ook een dagelijks check-in evenement met de naam Egg Hunt, waarbij je diverse prijzen kunt winnen.
Dit zijn de twee UR Dolls die beschikbaar zijn:
- Executor of the Ideal Grace Isabel, UR Brimstone Assassin: Haar normale vaardigheid stelt haar in staat om het doelwit op de achterste rij aan te vallen, terwijl ze de buffs van het doelwit verdrijft. Haar Chaos Skill verbruikt alle bestaande Chaos Energy en raakt het doelwit op de achterste rij. Telkens wanneer een extra punt Chaos Energy wordt verbruikt, brengt elke treffer bonus-damage aan.
- Claw of Destiny Raphan, UR Saltstone Destroyer: Raphans normale vaardigheid kan fysieke schade toebrengen aan alle vijanden. Als een mix van mens- en wolfbloed, geeft haar Chaos Skill haar de mogelijkheid om in de Wolf Spirit State te komen, waarin de kracht van haar aanval toeneemt en een deel van de toegebrachte schade haar kan genezen. Bovendien heeft de Normal Skill de kans om vijanden een debuff te geven. Wanneer de Chaos Skill nogmaals in Wolf Spirit wordt uitgevoerd, kan Raphan damage uitdelen aan alle vijanden en een schild aanmaken.