Om te vieren dat het World Rally Championship in 2022 alweer 50 jaar bestaat en omdat WRC 10 gereleased is heeft Kylotonn - KT Racing een launch trailer vrijgegeven.
WRC 10 biedt dit jaar onder andere een retrospective mode, waarin spelers de kans krijgen om negentien evenementen uit het verleden te herbeleven. Daarnaast bevat de game zes historische rally’s en meer dan twintig wagens uit de WRC-historie om het jubileum te vieren. Onder deze twintig klassiekers bevinden zich ondermeer merken als Alpine, Audi, Lancia, Subaru, Ford, Mitsubishi en Toyota. WRC 10 bevat uiteraard ook alle modi die we kennen van de game.
WRC 10 is beschikbaar op PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series en PC. Later verschijnt het spel ook op de Nintendo Switch.
Nieuws
WRC 10 eert het vijftigjarig jubileum van het World Rally Championship met een schitterende trailer
Door Stefan van den Broek
0
Laatste artikelen

Nieuws
Het is nu definitief voorbij met Anthem
door Peter Beckers

Nieuws
Stip is een puzzelgame van Belgische bodem
door Peter Beckers

Nieuws
Call of Duty verschijnt mogelijk spoedig op Nintendo Switch 2
door Stefan van den Broek

Nieuws
Er komt een officiële trading card game van Palworld
door Stefan van den Broek

Nieuws
De eerste drie Pokémon LEGO-sets zijn officieel onthuld
door Stefan van den Broek
Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie