Als je iemand zou vragen om Brawlout in enkele woorden te beschrijven, dan is de kans groot dat je een antwoord krijgt in de trant van ''Super Smash Bros., maar zonder bekende karakters.'' Die omschrijving klopt echter steeds minder en minder.
Nadat karakters als Carlos Calaca van Guacamelee, de Hyper Light Drifter van de gelijknamige game en de hoofdpersoon van Dead Cells voor het spel werden aangekondigd, zijn nu ook Yooka en Laylee van de gelijknamige game beschikbaar is het spel.
Het nieuws dat het olijke duo de cast vervoegd is natuurlijk niet nieuw. Al ruim een maand geleden maakte Angry Mobs Games dit openbaar. Maar met de nieuwe trailer willen ze dit wel nog even benadrukken, in de hoop dat dit jullie kan verleiden om hun stand te bezoeken op Gamescom, in zaal 10.1.





Reacties (0)
Deel je mening over dit artikel met andere GameQuarter-lezers
Plaats een reactie